PesDay

1200х538_PesDay

Довгоочікуваний фестиваль собачого захвату та безмежного щастя!

7-8 вересня усі песики столиці зустрінуться на Арт-завод Платформа!

Наша локація стане оазисом собачої радості, де вони будуть балдіти в джакузі, вільно, ганяти в зонах вільного вигулу, фотографуватись на червоній доріжці, дегустувати корми на естетичному pes бранчі та багато іншого.

Для власників, як завжди, теж багато активностей: музика, фуд-корт, стендапи, кіно, маркет та велика дитяча зона.

Більше деталей згодом.

 

ВАРТІСТЬ

10% ВІД ВАРТОСТІ

  • Дітям до 12 років, військовим, пенсіонерам, особам з інвалідністю будь-якої групи, вагітним жінкам та багатодітним сім’ям – безкоштовно за наявності документа, що підтверджує відповідний статус.
  • Студентам – 50 % знижка при наявності студентського квитка.

У разі оголошення повітряної тривоги захід зупиняється і ми просимо всіх гостей та учасників покинути локацію і пройти в найближчі укриття : підземний перехід з пандусом на пр-ті Гагаріна-вул. Червоноткацькій, підвал в адміністративній будівлі на вул. Попудренка, 50, підвал у житловому будинку на вул. Попудренка, 46/2, підземний перехід з пандусом на станції метро Чернігівська.
*Якщо гість чи учасник приймає рішення лишитися на локації – організатори не несуть відповідальності за безпеку цих людей. Якщо повітряна тривога триватиме більше 3х годин, гість має право обміняти квиток на наступний день івенту або наступний івент.