Коворкінг «Платформа» готує платформу для появи першого українського "єдинорога"*!

Коворкінг «Платформа» готує платформу для появи першого українського "єдинорога"*!

2017 рік стартував на «Арт-завод Платформа» важливою подією для життя сучасного українського суспільства. Коворкінг «Платформа» оголосив про довгострокову співпрацю з General Assembly – новатором в сфері онлайн-освіти, який проводить велику кількість передових тренінгів з програмування, маркетингу, дизайну та бізнесу. Викладацький склад відібраний з топ-менеджерів провідних світових корпорацій, таких як: Google, Microsoft, Apple і багатьох інших, що дозволяє General Assembly бути лідером серед міжнародних освітніх платформ.

«Це прекрасна і унікальна можливість для України. Ми віримо в цю країну і її потенціал, саме тому співпраця зі світовим лідером в області digital-освіти, наближає нас до мети – зробити Україну більш професійною і конкурентоспроможною з точки зору підготовки фахівців», – зазначає підприємець і бізнесмен, засновник коворкінг «Платформа» і «Арт-завод Платформа» Офер Керцнер.

Перші онлайн-семінари пройдуть у форматі live-streaming (з можливістю синхронного перекладу) в квітні в коворкінг «Платформа» на території «Арт-завод Платформа». Першим запрошеним лектором стане – Говард Кінгстон.

IMG_4202 copy.jpg

 

Говард Кінгстон має ступінь магістра ділового адміністрування (МВА) університету Durham. Під час навчання Говард створив спеціалізований сайт для людей з ірландським корінням, щоб простежити їх родовід.

З 2011 по 2012 рік Говард був керівником по маркетингу в стартапі We R Interactive, який виріс за рік до 6 мільйонів користувачів, завдяки його активній участі.

З 2012 по початок 2017 року обіймав посаду співзасновника і директора з маркетингу в компанії Adludio, яка є світовим лідером серед сенсорних рекламних платформ. Це новий революційний підхід в світі маркетингових комунікацій. Мобільні додатки, зі спеціально розробленим контентом вимагають повного занурення і взаємодії зі споживачем. Статистика доводить, що такий підхід збільшує ефективність взаємодії з користувачем в 10 разів.

Adludio використовує запатентовану технологію для створення креативних рекламних кампаній, в якій споживачі беруть безпосередню участь. Це такі технології як: 3D, тактильні, гіроскопічні і сенсорні. Все це допомагає стимулювати почуття, оптимізує творчі можливості і взаємодію людини і бренду в мобільному середовищі.

Клієнтами «Adludio» є понад 500 компаній, серед яких лідери світового ринку: Unilever, P&G, Nestle, RedBull, Paypal, BBC і багато інших.

Говард регулярно пише в своєму блозі: www.startupremarkable.com і веде twitter під ім'ям @howardvk. З 2012 року є спікером по діджитал маркетингу в General Assambly в Лондоні. Курс охоплює Facebook рекламу, пошук та оптимізацію Google, Twitter маркетинг, Linkedin, відео маркетинг, персональний брендинг. Більш детально про курс, який складається з 3-х семінарів, розповість наступна стаття, присвячена співпраці проектів коворкінг «Платформа» та General Assembly.

*«Єдиноріг» – це стартап-компанія, капіталізація якої за п'ять років перевищила 1 млрд. доларів.