Гурт Foals 27 липня на «Арт-завод Платформа»

Гурт Foals 27 липня на «Арт-завод Платформа»

«Арт-завод Платформа» продовжує дивувати фанатів різних напрямків і жанрів музики. З радістю повідомляємо про те, що 27 липня одна з найбільш популярних британських інді-рок груп – Foals, вперше зіграє в Києві. Цей анонс можна назвати довгоочікуваним, бо щороку гурт дає більше сотні сольних концертів та фестивальних сетів по всьому світу. А українські фанати гурту чекають на концерт в Києві не перший рік.

Гурт Foals з'явився в 2005 році, в Оксфорді, Англія. Крім емоційного інді-року хлопці поєднують в своїй музиці денс-панк і математичний рок. За останні два роки гурт успішно виступає майже на всіх фестивалях Європи.

 

Ігор Панасів, головний редактор Karabas Live: «У масиві інді-музики самої різної якості, якою сповнена світова індустрія, гурт Foals виділяється однією з вершин. Це пісні, які проходять випробування часом. У них є щось, стійке до вітрів змін. Два тижні тому я переслуховував їх альбом "Holy Fire" – він так само прекрасний і актуальний, як це було чотири роки тому, коли він вийшов».

 

Сергій Кейн, головний редактор Comma: «Одного разу в Гамбурзі мені пощастило поспілкуватися з фронтменом Foals. Він одразу сказав, що теж українець – його пращури по одній з ліній сто років тому народилися і жили в Прип'яті, а сам він у двохтисячних приїжджав до Києва і Івано-Франківськ як турист. Янніс пообіцяв, що повернеться до нас з концертом, чого б це не коштувало. Дотримав-таки обіцянку, мужик. А концерт тоді видався потужний, зі стрибків багатотисячним натовпом під «Inhaler» і бенгальськими вогнями під «Spanish Sahara». Впевнений, в Києві вийде навіть крутіше».

 

У 2015 році Foals зняли в Києві кліп на “What Went Down” – трек з четвертого альбому з однойменною назвою. Цей альбом в 2016 році найстаріша британська премія в області популярної музики NME Awards, назвала альбомом року.

Придбати квитки.